KONST / Litografier / Färglitografi 12476020
nr 1247 6020
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Golfare. Signerad, numrerad 210/250. Motivet: 83x47 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:24:33
5/4 20:48:41
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson